تندرستی - پزشکی

5 توصیه جهت تقویت چهره و اندام قبل از عروسی

تازه نامزد کردین و قراره تا چند ما دیگه روونه خونه بخت شید؟ اصلا لازم نیس نگران باشین، دوران نامزدی علاوه بر اینکه فرصتی مناسب واسه آشنایی زن و شوهر با یکدیگره، این زمان رو هم در اختیار عروس خانوم میذاره تا چهره و اندامش رو تقویت کنه.

1- صورتی صاف و یکدست داشته باشین

از سه ماه قبل از عروسی استفاده همیشگی از کرمای آب رسان رو شروع کرده و هر روز اونو روی پوستتون بمالید. می خواین بیشتر ریخت و پاش کنین؟ شاید بد نباشه به یه مرکز تخصصی زیبایی مراجعه و لکه ها، جای جوش و چین و چروک های احتمالی رو از روی چهره تون بزدایید.
 
2- غذای سالم بخورین

تا اونجا که ممکنه در این چند ماه خودتون رو از هرگونه قند، شکر، نمک، چربی اضافه، مواد نگهدارنده و… دور نگه دارین چون نتیجه ای جز نفخ و چاقی شکمی به دنبال ندارن. استفاده بیشتر از میوه ها و سبزیجات در این دوران به شما کمک می کنه تا هم لاغر شید و هم پوستی صاف و شفاف داشته باشین.
 
3- ورزش کنین

ورزش رو تبدیل به برنامه روزمره زندگی تون کنین؛ چون که با کمک به افزایش ترشح اندورفین هم انرژی شما رو بیشتر می کنه و هم شما رو خوشحال تر از قبل کرده و به کاهش وزن هم کمک می کنه. اگه حوصله یا انگیزه اش رو ندارین تو یه کلاس ورزشی یا باشگاه ثبت نام کنین. ورزش کردن کنار بقیه به شما انگیزه لازم رو میده. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین در باشگاه هر نوع وسیله ورزشی که لازم باشه هست و شما دیگه بهونه ای هم به خاطر بدی هوا و… دارین.
 
4- مراقب لبهایتان باشین

یک مطلب دیگر:   5 تا از بهترین ویتامین ها برای رشد مو ( به همراه 3 ماده معدنی دیگر) | تغذیه سالم

درزمان دوران نامزدی مراقب لب هاتون باشین که ترک نخورن و خشک نشن. هر شب روی لبهایتان کرم مخصوص یا وازلین بمالید. این کار رو با به کار گیری یه دستمال مرطوب انجام بدین تا هم آب کافی به لبها برسه و هم نرم شن.

5- پوستتون رو نرم کنین

سر زانو و آرنجتان، خشک و مشکی شده؟ در حموم و با به کار گیری لیفای لایه بردار مخصوص از شر سلولای مرده خلاص شید و بعد روی اون قسمت از پوستتون روغن بادام بمالید. بعد با به کار گیری هوله و دستمال به مدت یه ساعت روی آرنج و زانویتان رو ببندین و اجازه بدین که به طور کامل نرم و مرطوب شه. این کار رو یکی دو بار در هفته تکرار کنین./نوعروس

منبع : ایران مطلب

منبع :

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *