تندرستی - پزشکی

5 ترفند برای ابروها

: پربیننده ترین هـا

چگونگی اصلاح کردن ابروها

بیشتر اوقات تنها چیزی که شما نیاز دارین کمی قیچی کردن ابروهاست. واسه این کار ابروهای خود رو با یه برس ابروی تمیز به سمت بالا شونِه کنین و تنها موهای بلند رو قیچی کنین. بعد موهایی که از قوس طبیعی ابرو خارج شدن رو با موچین جدا کنین. حالا ابروهایتان تمیز شدن.

چیجوری اونا رو دلپذیر کنین

وقتی که ابروهایتان رو اصلاح کردین می تونین آزمایش بهتری از شکل طبیعی اونا داشته باشین. اگه از شکل و ضخامت ابروهای خود راضی هستین یه ژل تمیز روی اون بکشین تا موها در جاشون بمونن. این راهی ساده واسه داشتن حالت دلپذیر در تموم روزه.

با مداد پر کنین

واسه پوش,ندن هر نقطه بی مو یا خالی شده از مداد ابرویی استفاده کنین که بیش ترین شباهت رنگی رو داره. واسه افراد سبزه رنگ مداد بهتره یه یا دو درجه روشن تر از رنگ طبیعی موها باشه. واسه موهای بلوند یا قرمز از طیف رنگای خاکستری مایل به قهوه ای استفاده کنین.

پر کردن ابروها با پودر

اگه می خواین ابروهای خود رو پر کرده و شکل بدین پودر بهترین انتخابه چون در آخر ابروهایی نرم تر و صاف تر دارین. قبل از زدن پودر روی ابرو، قلمویی رو کمی مرطوب کرده و روی ابروها بمالید تا رنگدونها بهتر روی ابروها ثابت شده و موهای بلندتر رو در جای خود نگه داره. بیشتر پودرهای ابرو در چند تم رنگی هستن. از رنگ روشن تر واسه لبه های داخلی ابرو و از رنگای تیره واسه قوس و انتهای ابروی خود استفاده کنین.

یک مطلب دیگر:   5 ترفند طبیعی برای داشتن پوستی شاداب در تابستان | تغذیه سالم

چیجوری در آخر طبیعی دیده شن

جدا از نوع محصولی که شما انتخاب می کنین باید همیشه در آخر با یه برس ابروی تمیز روی اونا بکشین ( این بار هم اول به بالا شونِه کنین و بعد به سمت بیرون ) تا رنگدونه های اضافی پاک شده و رنگا در جای خود بمونن.

منبع: پرسیار

.

منبع :

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *