تندرستی - پزشکی

5 تاثیر مهم هورمون ها بر علایق و امیال خانم ها | تغذیه سالم

5 تاثیر مهم هورمونا بر چیزای مورد علاقه و امیال خانوما

اثر افزایش یا کاهش هورمونا به روی میل جنسی

طبق تحقیقاتی که در 25 آوریل 2015 منتشر شد، محققان اعلام کردن که سطح هورمونای استروژن و پروژسترون در بانوان اندازه میل جنسی ایشون رو تعیین می کنه. محققان به این نتیجه رسیدن که استروژن اندازه میل جنسی رو زیاد کرده و برعکس پروژسترون اونو کم می کنه. این در حالیه که تستسترون اثر خاصی به روی این میل نداره.

5 تاثیر مهم هورمونا بر چیزای مورد علاقه و امیال خانوما

تاثیر هورمونا در زنان

اثر مصرف قرصای هورمونی ضدبارداری بر ذائقه خانوما

در تحقیقاتی که در انگلیس روی 18 خانوم انجام شد مشخص شد بانوانی که از دید تمایلات جنسی سالم هستن، با خوردن قرص ضدبارداری، بیشتر به مردانی تمایل نشون میدن که صورتای ظریف تری دارن. این گروه از زنان قبل و بعد از خوردن قرص مورد آزمایش قرار گرفتن. همه ایشون قبل از خوردن قرص به مردانی که صورت و بدنی عضلانی و به قولی مردونه تر داشتن، تمایل بیشتری نشون می دادن.

نوسان در انتخاب و رای دادن

طی تحقیقات انجام شده در اکتبر 2012، سی ان ان گزارش داد که خانوما در زمان تخمک گزاری نامزدان انتخاباتی لیبرال تری رو بر انتخاب می کنن چون به دید ایشون این افراد “باحال تر” می اومدن. البته مردم به این داستان اعتراض کردن که دلیل شد سی ان ان اونو از خبرهای خود حذف کنه.

نوسان در انتخاب شغل

تحقیقات انجام شده در سپتامبر 2011 نشون داد که هورمونای جنسی می تونه کارکرد شغلی افراد رو مشخص کنه. محققان جوانان گرفتار به هیپرپلازی مادرزادی آدرنال (CAH)، یه مریضی ژنتیکی به وجود اومده به وسیله قرار گرفتن بیشتر از اندازه جنین در برابر هورمونای مردونه، و هم آبجی یا داداش ایشون که گرفتار به این مریضی نبوده ان رو مورد بررسی قرار داده و به این نتیجه رسیدن که خانمای گرفتار، بیشتر به وسایل علاقه داشتن درصورتی که خانمایی که به هیپرپلازی مادرزادی آدرنال گرفتار نیستن به آدما تمایل دارن. هورمونای زنونه بیشتر شما رو به کار کردن با آدما مجبور می کنه. این در حالیه که هورمونای مردونه از شما دانشمند می سازه. البته در نظر داشته باشین، خانمای بسیاری وجود دارن که به وسایل علاقه مند هستن، اما به هیپرپلازی مادرزادی آدرنال گرفتار نیستن.

تاثیر هورمونا در زنان

علاقه به شیطنتای پسرانه

همونجوریکه گفته شد وقتی که قرص مصرف می کنین، مردان باحال تر و ظریف تر رو بیشتر پسند می کردین. اما هورموناتون می تونه دلیل شه تا به شیطنتای پسرانه هم علاقه مند شید. طبق تحقیقات انجام شده در ماه می 2012، چرخه قاعدگی ممکنه بعضی وقتا باعث شه که خانوما دوست داشته باشن مثلا مانند پسرای بد با موتور در محله ولگردی کنن. همونجوریکه گفته شد در زمان تخمک گذاری خانوما به مردان باحال تر بیشتر از مردان مناسب تر جذب می شن (البته ملاک جذابیت و معقولی واسه افراد فرق داره)./ سایت نیکو

.

منبع :

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *